Led Ziarovky

led ziarovky

LED osvetlenie priemyslu a domov LED osvetlenie

FARBOVANÉ LED A Biele LED TRHY

Zatiaľ čo trh s farebnými (červenými, zelenými, modrými) RGB LEDmi je dobre zavedený, trh s bielymi LED diódami stále rastie. Prečo? Keď premýšľate o odvetviach, ktoré sa stále spoliehajú na biele, bez LED osvetlenia, ako sú televízory, výrobcovia automobilov, počítačové monitory, notebooky, podsvietenie LCD atď., Môžete pochopiť, ako sa stať lídrom vo výrobe bielej LED. Mnohí ľudia sú prekvapení, že by podnik prešiel príležitosťou vytvárať príjmy, ktoré by vytvorili konverziu domácnosti alebo firmy na LED. Avšak len preto, že náhradné biele LED žiarovky a rekonštrukcie sú nakoniec na trhu, neznamená to, že by mali byť na vašom okamžitom nákupnom zozname. Vo veľmi jednoduchom zmysle je trh s farebnými a farebnými LED diódami vyspelý. Zatiaľ čo inžinieri stále hľadajú spôsoby, ako ich urobiť jasnejšími a účinnejšími, svätý grál LED priemyslu vyvíja objemovú produkciu vysoko účinných bielych LED s vysokým jasom.

Možno by bolo jednoduchšie myslieť na farebné LED diódy (RGB) a biele LED diódy z hľadiska iného odvetvia: automobilový priemysel. RGB LED diódy sú ako motor s vnútorným spaľovaním: Spoľahlivý, bohatý, ľahko použiteľný a vyrobený a pomerne dobre vyvinutý z hľadiska potenciálu pre nové alebo prelomové technológie. Výrobcovia majú veľa výrobcov a každý z nich má vlastný súbor patentov a "obchodné triky", ktoré pomáhajú získať určitý marketingový vplyv na konkurenciu. Biele LED diódy sú ako alternatívny energetický priemysel pre dopravu: pomerne rozmanité, stále relatívne "nové", ktoré stále potrebujú byť preukázané na trhu, drahšie a náročnejšie na riadenie. Existuje mnoho výrobcov, z ktorých každý používa inú technológiu alebo kombináciu technológií na dosiahnutie toho, čo verí, že je "ďalšou veľkou vecou". Podľa tejto analógie sú LED diódy RGB dostatočne zrelé na to, aby mohli konkurovať samotným nákladom a pokles nákladov predstavuje to, čo prináša nové aplikácie pre farebné diódy LED, o ktorých sa predtým nepočítalo. Biele LED diódy na druhej strane sa stále vyvíjajú technicky a nemali by byť nakupované iba na základe nákladov. Potreba kvality a dlhovekosti je to, čo napája ďalší výskum a vývoj na biele LED diódy.

11 DÔVODY, KTORÉ MUSÍ ZOHĽADNIŤ PRI URČOVANÍ UPGRADOV LED

Pretože existuje toľko premenných, ktoré je potrebné zvážiť, nie je možné urobiť rýchle a jednoduché odporúčanie o prechode na biele LED diódy. Ak chcete získať skok do budúcnosti, zvážte každý zdroj osvetlenia v každej izbe a zistite, čo je jeho hlavným účelom. Akonáhle to urobíte, prečítajte si nasledujúce položky, ktoré vám pomôžu určiť, kde je v prioritnom nákupnom zozname každá výmena. Tu je niekoľko všeobecných pokynov, ktoré vám pomôžu určiť, či je inovácia LED správnou voľbou pre vás:

1.) Je osvetlenie umiestnené v domácnosti, kde je primárny rezident starší alebo má problémy s mobilitou?

Ak výmena diód LED prináša adekvátne svetelné úrovne, alternatívy LED sú ideálne pre použitie v domácnostiach, kde je bezpečnosť najvyššou prioritou. Vedieť, že chorý alebo starší človek nebude musieť opäť vymeniť žiarovku, môže poskytnúť miernu mysl.

2.) Začiatočné náklady sú primárnym faktorom pri určovaní, či chcete aktualizovať?

Súčasná povaha trhu s bielymi LED znamená, že ceny sú stále relatívne vysoké, najmä v porovnaní s tradičným osvetlením. Being early adopter znamená platenie poplatku; Ste spokojný s vedomím, že by ste mohli platiť menej za rovnakú technológiu, keby ste čakali?

3.) Je svetlo umiestnené v jasnom dennom slnečnom svetle alebo v oblasti s vysokým teplotou?

Vysoká úroveň tepla výrazne skráti životnosť ľubovoľnej LED, najmä bielych LED diód. Pri posudzovaní svetelných zdrojov LED sa snažte zabezpečiť, aby objímka i umiestnenie umožnili dostatočné pasívne chladenie, aby sa predišlo problémom s farebným posunom a dlhovekosti. To je oveľa väčší problém pri posudzovaní dodatočných žiaroviek oproti úvahe o "celkovom balení" LED svietidlá a lampy.

4.) Potrebujete znížiť tepelný výkon z tradičného svetelného zdroja?

V kúpeľniach, práčovniach a malých priestoroch môže konvenčné osvetlenie vytvárať nepríjemné teplo. LED osvetlenie je pre tieto oblasti skvelé, pretože nevytvárajú žiadne teplo a pretože cenovo dostupné osvetlenie menších plôch s LED diódami predstavuje oveľa menej výzvy.

5.) Je osvetlenie umiestnené v oblasti hrubého servisu alebo ekologických extrémov?

Otvárače garážových vaní, nevykurované / chladené pracovné miestnosti a exteriérové ​​dielne kladú mimoriadne nároky na osvetľovacie zariadenia. Vibrácie, ktoré môžu zlomiť vláknové žiarovky a studené teploty, ktoré môžu spôsobiť blikanie žiarivky, nemajú žiadny vplyv na osvetlenie LED, a preto sú tieto výmeny pomerne jednoduché.

6.) Je jas pre aplikáciu kritický?

LED diódy sú smerom od prírody, takže snaha o splnenie konkrétneho očakávania jasu v širokej oblasti nie je najlepším použitím LED žiaroviek. Súčasná úroda štandardných žiariviek alebo osvetlenie s vysokou polohou bude pre tieto aplikácie pravdepodobne účinnejšia.

7.) Pokúšate sa dodatočne nainštalovať existujúce osvetľovacie zariadenie, ktoré by vyhovovalo výmene LED?

Väčšina súčasných svietidiel je navrhnutá tak, aby zachytávala a odrážala toľko svetla, ako je to len možné, z bežných svetelných zdrojov, ktoré produkujú svetlo zo všetkých 360 stupňov. Pretože LED diódy vyžarujú veľmi smerové svetlo, výrobcovia často robia mnoho kompromisov, aby LED diódy "pracovali" pre čo najväčší počet dodatočných zariadení. Pokiaľ je to možné, namiesto dodatočných žiaroviek zvážte "osvetlenie LED" s celkovým balíčkom, ktoré bolo navrhnuté z dôvodu efektívneho používania LED diód.

8.) Je výstup svetla a kvalita LED verzie prijateľné v porovnaní s vašim existujúcim osvetlením?

S rôznou dostupnou technológiou osvetlenia (žiarovka, žiarivka, LED atď.) Jediný spôsob, ako získať presnú predstavu o tom, ako bude osvetlenie fungovať, je porovnávať výstup svetla alebo špecifikácie teploty svetla a teploty farby namiesto príkonu ako je typické väčšina z nás vychovávaná s tradičným osvetlením v domácnosti. Americké ministerstvo energetiky navrhlo štan- dardný štítok s označením "osvetlenie skutočností" podobný koncepcii s označením výživy, ktorý sa nachádza na potravinách, aby pomohol spotrebiteľom porovnať osvetlenie.

9.) Sú žiarovky, ktoré zamýšľate nahradiť, ťažké dosiahnuť alebo dosiahnuť?

Ak sú, výmeny diód LED sú skvelými kandidátmi, pretože akonáhle sa zmenia, pravdepodobne ich nikdy nebudete musieť znova meniť, pretože LED diódy sa "nevyhoria" ako konvenčná žiarovka.

10.) Vymenujete všetky žiarovky v určitej oblasti alebo len jednu žiarovku?

Pokiaľ neznáte teplotu farieb celého osvetlenia v miestnosti, pokúste sa dosiahnuť konzistentnosť v ľubovoľnej technológii osvetlenia, ktorú si vyberiete. Napríklad, ak vaša izba používa predovšetkým halogénové osvetlenie, je pravdepodobné, že teplota teplej farby a zmena jednej lampy na čítanie na LED s chladnejšou teplotou osvetlenia bude nielen znateľná, ale môže byť tiež rušivá.

11.) Využíva úspora energie a / alebo návratnosť investícií (ROI) v tomto bode? Pripravte energetický audit pomocou bezplatných kalkulačiek na web, aby ste určili, koľko peňazí ušetríte na energii a aký je potenciálny návrat investícií. Jednoducho zadajte svoje energetické sadzby, celkový príkon vášho bežného osvetlenia a celkový príkon osvetlenia LED, o ktorom uvažujete, a kalkulačka vám presne povie, koľko peňazí vás každá technológia bude stáť za rok.

Ako vidíte, každá svetelná situácia by sa mala posudzovať jednotlivo proti uvedenému kontrolnému zoznamu. Týmto spôsobom vám pomôže určiť plány na aktualizáciu LED, ktoré zodpovedajú vášmu rozpočtu a vašim očakávaniam. Vo všeobecnosti bude LED osvetlenie naďalej zlepšovať výkonnosť aj výkonnosť každý rok podobne ako vývoj osobného počítača. Čo možno dnes považovať za "strednú cestu" LED lampy, bolo veľmi pravdepodobné, že sa považuje za prémiový výrobok pred rokom alebo dvoma rokmi. Uprednostňovanie nákupu LED osvetlenia tak, aby sa základy najskôr pokryli a oneskorujúce náročné požiadavky na osvetlenie, ako sa technológia zlepšuje, zabezpečí pohodlný prechod na technológiu osvetlenia zajtrajška.

Copyright © 2014 backlinks.com - Terms of Service - Privacy Policy